Header Ads
Haribo vs Jelibon vs Bebeto yumuşak ayıcık ürün incelemesi ve aburcubur kıyaslaması yapıyoruz. Jelibon Haribo challenge yapıyoruz. Haribo altın ayıcık paketi açıp içinden çıkan yumuşak meyve sulu şekerleri kıyasladık. Kent Jelibon Ülker Yupo gibi aburcur ve atıştırmalık paketleri açıp bir kase dolusu yumuşak şeker topladık. Jelibon haribo yupo bebeto hepsini topladık ve yumuşak şeker koleksiyonu yaptık. Özellikle Haribo altın ayıcık, Jelibon meyve sulu ayıcık ve Bebeto dev ayıcık şekerlerini kıyaslayıp kendi aralarında çelınç yaptık. Bebeto Candy Crush Evi açıp içindeki şekerleri gösteriyoruz. Bebeto Candy Crush evinin içinde uzun gökkuşağı renklerde ekşi şeker çıkıyor. Şerit şeker kırmızı, yeşil ve sarı renklerinde. Karışık meyve aromalı yumuşak şeker candy crush paketi de yine Kendi Kraş evi içiden çıktı. Kutumuzun içinden bıyık çıkartma hediyeli bıyık şeker çıktı. Tüm şekerlemelerimizi bir kaseye dolduruyoruz. Bakalım şekerlemeler ile kasemizi doldurabilecek miyiz? Rulo şerit şeklinde uzun sakız çıktı. Candy Crusş şerit sakız oldukça uzun ve pamuk şeker tadında. Kutumuzun içinden 3 tane sakızlı lolipop çıktı. Son olarak karışık meyve aromalı sakız çıkıyor. Candy Crush sakızı mavi beyaz ve pembe renklerinde.

Ülker Yupo yumuşak şeker açıyoruz. İçinde meyve şeklinde şekerler çıkıyor. Haribo Starmix adı üstünde içinde karışık yumuşak şekerler var. İçinde emzik, yumurta, kola ve ayıcık şeklinde şekerler çıkıyor. Kent’den ayıcıklı Jelibon açıyoruz. Kent Jelibon ayıcıklar meyve sulu ayıcıklar çok sevimli görünüyor. Bebeto Candy Crush büyük boy ayıcık şekerlemesi açıyoruz. Bebeto’nun bu kabı tekrar kilitlenebilir bir yapıda sunuluyor. Candy Crash Ayıcıkları kırmızı ve yeşil. Haribo Worms Fizz ekşi solucak şekerler açalım. Oldukça ekşi bu solucan şekerler. Üzerinde şekerler var. Kent’ten meyve sulu Topik Jelibon yumuşak şeker açıyoruz. Topik’ler minik ve çok renkli tatlı şekerler. Haribo Goldbears yani Haribo altın ayıcıklar açalım. Çok renkli Hariba ayıcıkları son derece sevimli görünüyor. Bebeto vs Jelibon ve Haribo her bir markanın ayı şeklindeki yumuşak şekerlerini birbiri ile kıyaslıyoruz. Haribo’nun altın ayıcık şekerinin üzerindeki penceleri ve orta kısmı daha belirgin görünüyor. Bebeto’nun ayıcığı ise belirgin bir şekilde daha büyük. Jelibon ayıcık da son derece sevimli. Sırada Jelibon Mini meyve var. İçinde mandalina ve çilek şeklinde meyvelere benzer şekerler var. Son olarak şerit şekerimizi de açıyoruz. Ayı şeker kıyaslaması yaptık. Siz en çok hangi yumuşak şekeri beğendiniz?

Oyuncak tiyatrosu yeni bölümüne hoş geldiniz! Umarım bu bölümümüz beğenmişsinizdir.

Videomuzu beğendiyseniz abone olmayı unutmayın ve yeni bölümlerimizi kaçırmayın 🙂 Abone olmak ücretsizdir.

https://goo.gl/xR2qHK HanimisH TV için
https://goo.gl/OzCiV5 bize abone olmak için
http://goo.gl/8IZqpO Tümünü izleyin

Toys and Fun kanalından sevgilerle. Çocuk kalın mutlu kalın.
Toys and Fun

bebeto,candy crush,haribo,kent,jelibon,ülker,yupo,haribo goldbears,haribo altın ayıcık,ekşi haribo,starmix,worms,aburcubur,abur cubur,atıştırmalık,kase dolusu haribo,yumuşak şeker,şeker,şeker koleksiyonu,haribo challenge,jelibon haribo,challenge,çelınç,toys,fun,toys and fun,kendi kraş,ekşi şeker,şerit şeker,bıyık şeker,pamuk şeker,lolipop,sakızlı lolipop,ülker yupo,kent jelibon,hariba,haribo starmix,jelibon mini meyve,ayı şeker,oyuncak

No comments